23

Saturday, September

Blog rozrywkowy

Escaperoom Gdynia
 /  / Escaperoom Gdynia
Escaperoom Gdynia

Escaperoom Gdynia

Pokój tajemnic Gdynia

Każdy z nas lubi się czasem bać, poczuć adrenalinę, trochę strachu. Jaka mówią badania i naukowcy, krótkotrwały stres jest bardzo dobry dla zdrowia. A gdy można go połączyć z fajną zabawą, odrobiną rywalizacji i spotkaniem z przyjaciółmi to już całkiem fajnie!
Escape room, czyli pokój zagadek, to takie miejsce, gdzie zostajesz uwięziony, wraz z towarzyszami, w pokoju, z którego nie tak łatwo się wydostać. Do dyspozycji masz wiele elementów, z których możesz skorzystać. Wraz ze swoimi towarzyszami macie określony czas, najczęściej około godziny, aby rozwiązać zagadkę i znaleźć klucz, który uwolni Was z tego pokoju. Klucz jest niezbędnym elementem, aby wygrać!
Zabawa w pokoju tajemnic jest rzeczywistym odpowiednikiem wirtualnych gier, w których naszym głównym zadaniem było odnalezienie wszystkich potrzebnych elementów, które umożliwiały szybkie i skuteczne wydostanie się z pomieszczenia. Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, nie dość, że jest go ograniczona ilość, aby rozwiązać zagadkę i wydostać się z pokoju — a zarazem wygrać — to jeszcze większość ludzi nie radzi sobie dobrze z działaniem pod presją czasu i ujawniają się u nich zachowania na co dzień niespotykane. To może być bardzo ciekawe doświadczenie, które przybliży Was do siebie, jak nic dotychczas. Zabawa w escaperoom Gdynia może być intensywnym i ciekawym przeżyciem, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich znajomych, z którymi zdecydujesz się podjąć wyzwanie uwolnienia się z pokoju. To co, widzimy się w pokoju tajemnic, czy tchórzysz?

About the author:

Related posts